Jeden z użytkowników serwisu YouTube, niejaki „Scotty Mcbotley”, opublikowaÅ‚ nowe, przeszÅ‚o 10-minutowe nagranie z The Elder Scrolls Online. RobiÄ…c to, naruszyÅ‚ umowÄ™ z firmÄ… Bethesda, wiÄ™c materiaÅ‚ wideo zostaÅ‚ usuniÄ™ty, lecz co raz pojawi siÄ™ w Internecie, nigdy nie ginie.
Filmik rozpoczyna się od demonstracji systemu tworzenia postaci. Komentujący pokazał kilka różnych ras występujących w uniwersum fantasy serii
The Elder Scrolls oraz skutki zabawy suwakami zmieniajÄ…cymi wyglÄ…d postaci. Akcja przenosi siÄ™ do mroźnej wioski Bleakrock, przypominajÄ…cej pod wzglÄ™dem klimatu wiele lokacji z ostatniej części cyklu –
Skyrim. W dalszej części materiału wideo możecie ujrzeć, jak wyglądają rozmowy z NPC-ami czy starcia m.in. ze szkieletorami i z wilkami. Całość wieńczy krótki pokaz otwarcia skrzyni za pomocą wytrycha.
Źródło:
"qjin" - GRY-OnLine
|
| Klemens
|
| 2013-07-22 18:14:20
|
|
|